آخرین قیمت محصولات وارداتی رنو در بازار تهران

با تلاطم بازار ارز بسیاری از نمایندگی‎های رسمی واردات خودروهای خارجی نیز دچار مشکل شده‌اند و حتی کار به تعطیلی بعضی از آن‌ها رسیده است. در این بین اما نماینده رسمی محصولات رنو در ایران به کار خود ادامه می‌دهد ولی خبری از طرح‌های فروش و پیش فروش از این شرکت نیست و به همین دلیل شاهد افزایش قیمت شدید محصولات این شرکت در بازار هستیم.

در ادامه به بررسی لیست قیمت بازار تهران و آخرین قیمت رسمی نمایندگی این برند فرانسوی در ایران می‌پردازیم.

 

گروه خودروسازی رنو فرانسه

قیمت داستر تک دیفرانسیل ۲۰۱۸ تیپ SE در نمایندگی رسمی محصولات رنو در ایران: ۱۵۵ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۲۳۲ میلیون تومان. / افزایش قیمت ۷۰ میلیون تومانی نسبت به ماه قبل.

قیمت داستر دو دیفرانسیل ۲۰۱۸ تیپ SE در نمایندگی رسمی محصولات رنو در ایران: ۱۶۰ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۲۵۱ میلیون تومان. / افزایش قیمت ۸۰ میلیون تومانی نسبت به ماه گذشته.

قیمت تلیسمان ۲۰۱۷ در نمایندگی رسمی محصولات رنو در ایران:  ۲۴۴ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۵۷ میلیون تومان. / افزایش قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت تلیسمان ۲۰۱۸ در نمایندگی رسمی محصولات خودروساز فرانسوی در ایران: ۲۷۵ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۹۹ میلیون تومان. / افزایش قیمت ۱۵۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت کولئوس ۲۰۱۷ در نمایندگی رسمی محصولات رنو در ایران: ۲۹۵ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۵۲۳ میلیون تومان. / افزایش قیمت ۱۵۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت کولئوس ۲۰۱۸ در نمایندگی رسمی محصولات خودروساز فرانسوی در ایران: ۳۲۵ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۵۶۹ میلیون تومان. / افزایش قیمت ۱۶۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم