بهترین بیمارستان خصوصی ارزان برای زایمان در تهران؟

بیمارستان خصوصی برای زایمان یکی از دغدغه‌های بسیار عجیب برای زنان ایرانی است که البته این روزها بیشتر از آنکه دلیل درمانی یا بهداشتی داشته باشد، به دلیل چشم و هم چشمی‌هایی که با دیگر بانوان دارند، صورت می‌پذیرد. اما بیمارستان خصوصی در تهران به تعداد فروشگاه‌های زنجیره‌ای(اغراق) وجود داشته و شما اگر هر اسم شیک و مجلسی که به ذهنتان می‌رسد را با پیشوند بیمارستان سرچ کنید، قطعا به یک بیمارستان خصوصی برخوردار خواهید کرد!

هزینه بیمارستان خصوصی بسته به شرایط و قدمت و درجه خدماتی که به بیمار می‌دهد متفاوت است و بالاترین هزینه در بین بیمارستان‌های خصوصی متعلق به هتل بیمارستان‌ها بوده و پس از آن اکثر بیمارستان‌های خصوصی هستند که دارای درجه یک خدماتی بوده و با تعرفه یک بیمارستانی مورد محاسبه قرار می‌گیرند.

نکته اصلی در انتخاب بیمارستان برای زایمان نوع بیمه ایست که در اختیار شماست. در صورتیکه دارای بیمه تکمیلی هستید و از فرانشیز کمی برخوردار است، شک نکنید که انتخاب بهترین بیمارستان‌های خصوصی حق شماست و قطعا بتهرین تجربه زندگیتان را خواهید داشت.

بیمارستان خصوصی

اما اگر فرانشیز بیمه تکمیلی شما مثلا ۳۰ درصد است، طبیعتا انتخاب یک بیمارستان درجه یک و با هزینه بالا که معمولا چیزی در حدود ۱۰ میلیون تومان هزینه خواهد داشت، کمی منطقی نیست و باید حداقل هزینه‌ای در حدود ۳میلیون تومان پرداخت نمایید که با اضافه شدن هزینه‌های جانبی خارج از پوشش بیمه‌ای قطعا پرداختی شما سنگین خواهد شد.

نکته دیگر در انتخاب بیمارستان قرارداد آن با بیمه پایه و بیمه تکمیلی شماست. ترجیحا سراغ بیمارستانی بروید که با بیمه پایه و تکمیلی شما قرارداد داشته باشد. در صورتیکه به بیمارستانی مراجعه کنید که با این دو بیمه شما قرارداد نداشته باشند، می‌بایست هزینه کل را پرداخت کرده و سپس با مدارک مربوطه به بیمه هایتان مراجعه کنید و ماه‌ها برای دریافت چیزی در حدود ۹۰ درصد پرداختی خود منتظر باشید.

به طور کلی در صورتیکه بیمه تکمیلی ندارید پیشنهاد می‌کنیم به بیمارستان‌های خیریه مراجعه کنید که تقریبا نیمه خصوصی محسوب می‌شوند و یا اگر قبل از سه ماهگی بارداری خود هستید، به بیمارستان میلاد مراجعه کنید که بخش زایمان این بیمارستان، کم از بعضی بیمارستان‌های خصوصی ندارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم