جدیدترین قیمت ام‌وی‌ام X22 و چری آریزو ۵ در بازار تهران

ام‌وی‌ام X22 و چری آریزو ۵ دو محصول پرطرفدار بازار تهران است که از سوی شرکت مدیران خودرو عرضه شده و جزو اندک محصولاتی هستند که از این خودروساز داخلی با اقبال خوبی روبرو شده است. روند افزایش قیمت این خودرو در دو ماه اخیر بسیار بالا بالا بوده و به همین دلیل بازار نیز واکنش چندان عجیبی همانند محصولات با کیفیت خارجی نشان نمی‌دهد.

 

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – دنده ای: ۶۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۷۰ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – دنده ای (اسپرت) EX: هفتاد و دو میلیون و ۸۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۷۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان / افزایش قیمت ۴ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – اتوماتیک: ۸۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۸۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان/ این خودرو در بازار افزایش قیمت داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو ام‌وی‌ام X22 – اتوماتیک (اسپرت) EX: هشتاد و سه میلیون و ۶۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۸۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز نسبت به خردادماه افزایش قیمت ۵ میلیون تومانی داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو چری آریزو ۵ (دنده‌ای): ۸۱ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۸۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز نسبت به خرداد ماه افزایش قیمت دو میلیون تومانی داشته است.

قیمت رسمی و شرکتی خودرو چری آریزو ۵ (Turbo): صد میلیون و ۶۰۰ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۹۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان / این خودرو نیز نسبت به خردادماه افزایش قیمت ۳ میلیون تومانی داشته است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم