راهنمای کامل خرید محصولات خودروسازی کیا از بازار تهران

بازار خودروهای خارجی این روزها به شدت راکد شده و علیرغم ثبات قیمت‌ها، اما خبری از معامله نیست و به همین دلیل حتی بعضا معاملات با قیمت بسیار پایین نیز مشاهده می‌شود که معمولا به دلیل نیازمند بودن فروشنده به پول نقد است. محصولات کیا در این بین از جمله خودروهایی هستند که به شدت نوسان داشته و از طرفداران زیادی برخوردار است.

 

قیمت پیکانتو در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: ۹۹ میلیون و ۱۰۵ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۴۱ میلیون تومان / افزایش قیمت ۲۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت ریو ۲۰۱۷ در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: ۱۰۹ میلیون و ۸۰۵ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۱۹۱ میلیون تومان / افزایش قیمت ۳۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت سراتو ۲٫۰ – فول ۲۰۱۷ در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: ۲۰۴ میلیون و ۷۰۲ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۱۵ میلیون تومان / افزایش قیمت ۵۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت کارنز در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: ۲۴۹ میلیون و ۴۲۸ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۳۷۰ میلیون تومان / افزایش قیمت ۱۰۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

 

قیمت اسپورتیج فول نیوفیس QL در نمایندگی رسمی محصولات این برند در ایران: ۳۱۹ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۸۰ میلیون تومان / افزایش قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی نسبت به ماه گذشته.

قیمت اپتیما JF فول GT در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: ۲۳۴ میلیون تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۴۷۲ میلیون تومان / افزایش قیمت ۱۱۰ میلیون تومانی نسبت ماه قبل.

 

قیمت اپتیما JF فول GT + رادار در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: عدم عرضه / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۵۲۳ میلیون تومان / افزایش قیمت ۱۳۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت سورنتو ۲٫۴ فول در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: عدم عرضه / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۵۷۵ میلیون تومان / افزایش قیمت ۱۲۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

قیمت سورنتو ۲٫۴ فول GT در نمایندگی رسمی محصولات کیا در ایران: ۳۰۳ میلیون و ۵۷۲ هزار تومان / قیمت این خودرو در بازار تهران: ۶۵۵ میلیون تومان / افزایش قیمت ۱۵۰ میلیون تومانی نسبت به خردادماه.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم