نمایندگی بیمه عمر بگیریم یا نمایندگی جنرال بیمه؟

یکی از راه‌های اشتغال که در حال حاضر که از سود بالایی نیز برخوردار است، اخذ نمایندگی بیمه است که در زمینه صدور بیمه عمر و سایر بیمه‌های معمول غیر از شخص ثالث از سود بالایی برخوردار بوده و قطعا اگر به دنبال نمایندگان فعلی بروید و از آن‌ها سوال کنید، از سود بالایشان مطلع خواهید شد.

برای اخذ نمایندگی بیمه باید توجه کنید که شما با دو نوع نمایندگی مواجه هستید و این دو نمایندگی عبارتند از نمایندگی بیمه عمر و نمایندگی بیمه جنرال که در مورد اول صرفا امکان فروش بیمه عمر دارید و در نوع دوم همه محصولات بیمه‌ای شرکت مدنظرتان را می‌توانید بفروشید.

در نمایندگی بیمه عمر شما اولا سود بالاتری خواهید داشت چرا که در صورت فروش بالا، محصولاتی را می‌فروشید که چندین برابر بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه سود داشته و سود آن تا حداقل ۵ سال به شرط واریز حق بیمه توسط مشتری، به حساب شما واریز می‌شود!

در نمایندگی جنرال شما با محصولاتی روبرو هستید که سود چندانی ندارند و باید تعداد بالایی را به فروش برسانید تا سود شما قابل توجه شود. از طرفی هزینه‌های دفتر و کارمند و … دارید که قطعا قابل توجه هستند. رسیدن به سوددهی در نمایندگی جنرال سخت‌تر بوده ولی خب در صورت گذشت دو سه سالی از فعالیتتان، قطعا می‌توانید به عنوان یک کار پرسود بسیار خوب به آن نگاه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم