دانلود اپلیکیشن نشان ایرانی؛ بهترین مسیریاب و نقشه فارسی

اگر به دنبال اپلیکیشن نقشه و مسیریاب ایرانی هستید تا جایگزین نقشه ویز کنید، با ما در قندان همراه باشید تا معرفی کوتاهی از اپلیکیشن نشان را بخوانید و در ادامه به لینک دانلود آن از کافه بازار دسترسی داشته باشید.

اپلیکیشن نشان (نقشه و مسیریاب) یکی از برنامه‌های بسیار جذاب و کاربردی برای کاربران ایرانی است که به آن‌ها کمک می‌کند به راحتی برای دسترسی به آدرس و نقاط مختلف کشور از آن بهره‌مند شوند. این اپلیکیشن که توسط برنامه نویسان ایرانی تولید شده است، به نظر می‌رسد وضعیت بهتری نسبت به سایر اپ‌های مشابه ایرانی داشته و در صورت پشتیبانی مناسب، امکان شهرت بیشتری خواهد داشت.

اپلیکیشن نشان (نقشه و مسیریاب) به طور کلی به صورت ساده و کاربردی طراحی شده و کاربرپسند بودن آن اولین چیزی است که در نگاه ابتدایی به آن قابل ارزیابی است. البته ناگفته نماند که محدودیت نقشه گوگل برای این برنامه به وضوح قابل مشاهده بوده و نقشه این اپلیکیشن نیز متناسب با این محدودیت تغییراتی داشته است.گفتنی است که این تغییر منجر به کاهش امکانات و جزئیات آن نشده و طبق بررسی‌های اولیه ما در آی‌تی‌رسان، نشان یک اپ بسیار کامل به نظر می‌رسد.

با توجه به سابقه بررسی اپلیکیشن‌های مشابه در این زمینه، باید بگوییم که جزئیات موجود در اپ نشان به طور قابل توجهی بیشتر و بهتر از بسیاری از برنامه‌های موجود مسیریابی و نقشه است. به نظر می‌رسد که مسئولین این اپلیکیشن صرفا به داده‌های موجود در گوگل مپ اکتفا نکرده و با کارهای اجرایی مختلف، جزئیات بیشتری از معابر را به نقشه خود افزوده‌اند.

 

1 نظر
  1. خسروبراهویی می‌گوید

    سلام
    درشهرما کرمان مسیرخلوت وسرراست انتخاب میکنیم ولی مارو ازخیابان های فرعی وحاشیه به مقصد میبره

    خوشم اومد ۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم