پیش فروش مشارکتی برلیانس H300 و H200 با قیمت قطعی

بازار خودروهای داخلی این روزها تحت تاثیر طرح‌های فروش و پیش فروش متنوع خودروسازان بوده و شامل کاهش اندکی شده است که اغلب در محصولات چینی این خودروسازان بوده است. شرکت خودروسازی پارس خودرو که دارای محصولات پر حاشیه و جنجالی مانند ساندرو و تندر است، صرفا به پیش فروش محصولات خانواده برلیانس خود پرداخته که مشتریان می‌توانند به صورت مشارکت در تولید اقدام به خرید نمایند.

 

اولین طرح فروش این شرکت با قیمت قطعی بوده و انواع خودروهای موجود در این خانواده عرضه شده است.

اولین خودروی این طرح برلیانس H220 دنده‌ای با رینگ فولادی بوده که با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۱ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل ثبت نام است.

دومین خودروی این طرح برلیانس H230 دنده‌ای با رینگ فولادی بوده که با قیمت ۴۳ میلیون و ۶۸۴ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۱ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل ثبت نام است.

سومین خودروی این طرح برلیانس H320 دنده‌ای ۱٫۶ تریم مشکی است که با قیمت ۵۶ میلیون و ۸۳۶ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۸ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل ثبت نام است.

چهارمین خودروی این طرح برلیانس H330 دنده‌ای ۱٫۶ تریم مشکی است که با قیمت ۵۴ میلیون و ۸۶۴ هزار تومان با پیش پرداخت ۲۷ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه قابل سفارش است.

پنجمین خودروی این طرح برلیانس H320 اتوماتیک ۱٫۶ + مولتی‌مدیا تریم مشکی است که با قیمت ۶۳ میلیون و ۷۴۱ هزار تومان با پیش پرداخت ۳۱ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه سال جاری قابل سفارش است.

ششمین خودروی این طرح برلیانس H330 اتوماتیک ۱٫۶ + مولتی‌مدیا تریم مشکی است که با قیمت ۶۶ میلیون و ۴۸۱ هزار تومان با پیش پرداخت ۳۳ میلیون تومان و موعد تحویل مهرماه سال جاری قابل سفارش است.

سود مشارکت همه این طرح ها ۱۵ درصد بوده و سود انصراف نیز ۱۲ درصد قید شده است. موعد تحویل نیز در هفته چهارم مهرماه خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم