از چه شرکت‌هایی در سال ۹۷ خودروی خارجی نخریم؟

خرید خودروی خارجی در سال ۹۷ یکی از پرحاشیه ترین کارهایی است که قطعا شما را دچار مشکل خواهد کرد ولی اگر قصدتان برای خرید خودروی خارجی قطعی است، باید توجه کنید که از چه شرکتهایی اقدام به خرید نمایید تا ضرری متوجه شما نشود. البته بدیهی است که با توجه به وضعیت فعلی واردات خودروهای خارجی اکثر شرکتها با مشکل عدم وجود محصولات کافی دست و پنجه نرم می کنند.

این رو هم بخون

وحید منایی معاون نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان در مصاحبه‌ای پیرامون وضعیت بازار پیش فروش خودروهای خارجی گفت: در حال حاضر مردم باید بدانند که عقد هرگونه قرارداد پیش فروش جدید خودروی خارجی منع قانونی داشته و نباید مردم به این نوع قراردادها و تبلیغات توجه داشته باشند. همچنین در نوع فروش فوری نیز حداکثر زمان تحویل خودرو می‌بایست ۳۰ روز باشد که تخلف از این قانون نیز موجبات پیگرد قانون را به همراه خواهد داشت.

معاون نظارت سازمان حمایت مصرف کنندگان در ادامه گفت: برندهای فاقد نمایندگی نیز به طور کلی تابحال نیز از واردات خودرو منع شده بودند که بدیهی است از این به بعد نیز امکان واردات نخواهند داشت و به همین روال با آنها برخورد خواهد شد. شرکت‌های رسمی نیز می‌بایست تعهدات قبلی خود را از محل خودروهای وارداتی جدید و یا از محل انبار تهیه کنند و به هر ترتیبی که هست می‌بایست تعهدات آنها عملی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم