کدام صندوق قرض الحسنه در استان تهران قابل اعتماد است؟

یکی از بحث‌هایی که این روزها در شبکه‌های اجتماعی مورد بحث کاربران قرار گرفته است، بحث صندوق قرض الحسنه و موسسات مالی و اعتباری است که از سوی بانک مرکزی غیرقانونی نامیده می‌شوند و به مردم هشدار داده می‌شود که از سپرده گذاری در این گونه موسسات خودداری کنند ولی واقعا کدام صندوق قرض الحسنه در تهران قابل اعتماد است؟

صندوق قرض الحسنه مورد اعتماد در استان تهران کم نیست ولی چندین برابر این نهادهای مالی مورد اطمینان، صندوق‌های غیر مجاز داریم که معلوم نیست چگونه و از کجا سر بر آورده‌اند و در حال فعالیت هستند. این گونه صندوق‌های مالی معمولا با یک ترفند ویژه وارد فعالیت می‌شوند و آن‌هم اعطای وام‌هایی است که با شرایط بسیار ساده به مشتریان داده می‌شود.

مردم نیز که با مراجعه به موسسات و بانک‌های دارای مجوز و معروف از دریافت تسهیلات به صورت سریع نا امید می‌شوند با پیشنهاداتی از سوی این صندوق‌ها روبرو می‌گردند که بدیهی است به دلیل اضطراری که دارند، چاره‌ای جز سپرده گذاری و دریافت این وام ندارند و اگر خوش شانس باشند، می‌توانند وام خود را دریافت کنند و اگر در مرحله دوم فعالیت این صندوق‌ها باشند، باید نام “مالباخته” را روی آن‌ها بگذاریم.

برای اینکه بدانید چه صندوق قرض الحسنه و موسسه مالی و اعتباری در استان تهران دارای مجوز است، به این لینک مراجعه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم