تقلب در پیش بینی جام۲۱ فردوسی پور؛ بدخواهان عادل دست به کار شدند

تقلب در پیش بینی جام۲۱ فردوسی پور از جمله تیترهایی است که در بعضی از رسانه‌های فضای مجازی دیده می‌شود ولی این در حالیست که روند امتیاز گیری در این برنامه واضح‌تر از سایر برنامه‌های تلویزیونی و اینترنتی بوده و فردوسی پور و احمدی بارها نسبت به این موضوع شفاف سازی کردند ولی آیا واقعا این ادعا درست است؟

یکی از ادعاهای مطرح شده در این زمینه اعطای ۸۰ امتیاز به بازی آخر و قهرمان جام جهانی است که مدعیان این گروه می‌گویند، بودار بودن این قضیه از آنجایی شروع می‌شود که نفرات برنده این قرعه کشی تا قبل از بازی آخر نشانی از آن‌ها وجود نداشته و به صورت ناگهانی وارد رقابت بالای جدول شده‌اند! پاسخ این ادعا هم بسیار واضح است و همان‌طور که فردوسی پور در برنامه خود اعلام کرد، نفر اول با ۵۰ امتیاز پیش بینی قهرمان مسابقات و ۲۰ امتیاز پیش بینی درست بازی آخر، ۷۰ امتیاز گرفته که او را از رده‌های حدود ۱۰۰ به رتبه اول رسانده است!

یکی دیگر از شایعات پیرامون این ادعا نیز اسامی عجیب و غریبی است که برنده این پیش بینی شدند. حسین حسینی و محمد محمدی از جمله شرکت کنندگانی هستند که جزو نفرات اول تا سوم شدند. البته بدیهی است که اسامی این شکلی نیز در بین مردم ایران بسیار زیاد بوده و نمی‌توان ایرادات این چنینی گرفت ولی به هر حال با توجه به سابقه‌ای که از عادل فردوسی پور سراغ داریم، به زودی اسناد شفافیت و صحت این پیش بینی از سوی او برای بطلان نظریه تقلب در پیش بینی جام۲۱ فردوسی پور منتشر خواهد شد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم