ژتون غذای تبرکی امام رضا و حضرت معصومه (ع) را چگونه می‌توان گرفت؟

پوستر زیبا و دیدنی به مناسبت ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها و روز دختر ویژه

ژتون غذای تبرکی امام رضا و حرم حضرت معصومه یکی از برگه‌های پرطرفداری است که بسیاری از مردم برای رسیدن به این غذا سال‌ها چشم انتظار می‌مانند و افرادی که به ژتون غذای این دو حرم مبارک می‌رسند، خود را خوشبخت‌ترین افراد روی زمین می‌نامند که نگاه ویژه امام رضا و حضرت معصومه (ع) به ایشان بوده و این غذا را تبرک می‌دانند.

راه اصلی رسیدن به این غذای تبرکی معمولا دریافت اتفاقی ژتو این غذاهاست که توسط خادمین این دو حرم پخش می‌شود و به طور معمول در بین هتل‌ها، مهمانسراها و مراکز اقامتی یا پایانه‌های مسافری و … انجام می‌شود. در حرم حضرت معصومه نیز این اتفاق به همین گونه بوده و ژتون‌ها در مراکز اقامتی و میدان‌های اصلی شهر پخش می‌شود.

اس ام اس تبریک ولادت امام رضا

اما یکی از راه‌های جدیدی که برای دریافت ژتون غذای تبریک امام رضا و حرم حضرت معصومه ایجاد شده است، ثبت نام‌های الکترونیکی است که در ادامه برای هر دو حرم شریف ارایه می‌شود:

ژتون غذای تبرکی امام رضا علیه السلام

برای دریافت ژتون غذای حرم امام رضا کافیست دو سه روز قبل از سفر به مشهد، برنامه رضوان را از کافه بازار دانلود کنید و در بخش مربوطه ثبت نام کنید. در صورتیکه سابقه استفاده از این غذا را در یکسال اخیر نداشته باشید، این سهمیه به شما تعلق می‌گیرد.

ژتون غذای تبرکی حضرت معصومه علیهاالسلام

برای دریافت ژتون غذای تبرکی حضرت معصومه نیز با مراجعه به این سایت امکان ثبت نام در قرعه کشی فراهم می‌شود.

1 نظر
  1. محمد آقاکوچک می‌گوید

    غذای نذری

    خوشم اومد ۱۶
    دوست نداشتم ۱

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم