تمسخر مردم توسط ایران‌خودرو با طرح پیش‌فروش یکساله غیرقطعی!

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها در بحران بزرگ برای فروش محصولات خود و همچنین تولید بعضی از محصولات مانند تندر ۹۰ روبرو است، در اطلاعیه‌ای از شرایط پیش فروشی رونمایی کرده که عملا صرفا یک سپرده گذاری در بانک محسوب شده و هیچ خدمات مشابه یک شرکت خودرویی از سوی این شرکت ارائه نمی‌گردد!

این طرح پیش فروش که در ابتدای سال با شرایط بسیار بهتر و با تخفیفات متنوع به مشتریان عرضه شده بود در حال حاضر با تسهیلات و امتیازات بسیار اندک و با موعد تحویل طولانی مدت برای مشتریان قابل سفارش است.

این طرح فروش از فردا قابل ثبت نام بوده و تا زمانی که ظرفیت تعیین شده برای این طرح به اتمام برسد، ادامه خواهد داشت.

خرید خودرو از ایران‌خودرو تندر 90

البته طبق اعلام این گروه خودروساز، در صورت وجود مشتری برای این طرح، موعد تحویل ماه‌های بعدی نیز باز خواهد شد و نیاز تمامی مشتریان برای شرکت در این طرح مرتفع خواهد شد. مشتریان می‌توانند از امکان یک‌بار صلح در این بخشنامه استفاده کرده و به نوعی نوبت خرید خود را مورد معامله قرار دهند.

نقدینگی مورد نیاز برای این طرح ۱۵ تا ۲۵ میلیون تومان بوده و سود مشارکت نیز ۱۶ و ۱۷ درصد تعیین شده است.

گفتنی است قبل از این و در فروردین ماه، مشتریان می‌توانستند با تخفیف خرید ایرانی و تخفیف مشارکت در تولید بسیار خوب و با سود ۱۸ درصد از این شرایط پیش فروش فیروزه‌ای استفاده کنند و به نظر می‌رسد جذابیت این طرح به تدریج از بین رفته و خاصیت آن عملا نابود شده است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم