تاریخ و محل برگزاری الکامپ ۹۷ و راه‌های دسترسی به آن

الکامپ ۹۷ تا ساعاتی دیگر آغاز می‌شود و فعالان حوزه کامپیوتر و تجارت الکترونیک شاهد آغاز بزرگترین رویداد حوزه آی‌تی خواهند بود و شاید در این بلبشوی نوسانات ارزی، این رویداد مرهمی روی زخم‌های این صنعت بازار باشد.

همان‌طور که قطعا در بیلبوردهای شهری و اخبار قبلی این نمایشگاه در آی‌تی‌رسان خوانده‌اید، الکامپ ۹۷ از ششم تا نهم مرداد برگزار خواهد شد و محل آن نیز همانند سال‌های قبل، محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران است.

شایعات زیادی پیرامون تغییر لحظه آخری محل برگزاری این نمایشگاه در نمایشگاه شهرآفتاب وجود داشت که در آخرین نشست خبری سازمان نظام صنفی؛ توسط برگزار کننده این نمایشگاه به طور جدی تکذیب شد و حالا طبق وعده‌های قبلی، تهرانی‌ها در محل همیشگی می‌توانند شاهد برگزاری این رویداد بزرگ باشند.

ساعات برگزاری این نمایشگاه نیز از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۸ بعد از ظهر بوده و بدیهی است که غرفه داران یکساعت قبل و بعد از اتمام ساعات نمایشگاه، قادر به حضور در نمایشگاه خواهند بود. در ادامه آدرس دقیق محل برگزاری را از طریق مپ گوگل مشاهده می‌کنید:

https://goo.gl/maps/yuXzjwsP4wr

 

همچنین برای دوستانی که امکان مشاهده مپ گوگل را ندارند، می‌توانند از طریق تصویر نقشه زیر اطلاعات موردنیاز را مشاهده نمایند:

برای مراجعه به نمایشگاه الکامپ ۹۷ شما به جز خطوط اتوبوس BRT و تاکسی‌های عمومی دسترسی دیگری در بخش حمل و نقل عمومی ندارید. شاید نزدیک‌ترین و بهترین ایستگاه مترو برای افرادی که قصد دارند از این طریق استفاده نمایند، ایستگاه مترو تجریش و ایستگاه مترو حقانی است که معمولا تاکسی‌های اختصاصی برای نمایشگاه در آن حضور دارند.

بهترین راه دسترسی به الکامپ ۹۷ از طریق سامانه اتوبوس تندرو نیز استفاده از خط ۴ آن است که در پایانه آزادی شروع شده و انتهای این مسیر نیز در پایانه پارک وی بوده و یک ایستگاه اختصاصی در جلوی درب اصلی نمایشگاه دارد.

برای مراجعه به این نمایشگاه نیز می‌توانید با استفاده از خط اتوبوس تندرو راه آهن به تجریش به زیر پل پارک وی رسیده و از تاکسی‌های حاضر در آنجا استفاده کنید که به دلیل نزدیکی این محل به درب اصلی نمایشگاه، هزینه کمتری نسبت به سایر مسیرهای تاکسیرانی دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم