هزینه بازدید از نمایشگاه الکامپ ۹۷ چقدر است؟

الکامپ ۹۷ دقایقی قبل آغاز شده و بزرگترین رویداد حوزه کامپیوتر و تجارت الکترونیک کشور کلید خورده است که صدها شرکت فعال دراین حوزه دارای غرفه بوده و در ۴ روز برگزاری این نمایشگاه، ده‌ها هزاران نفر بازدیدکننده از این نمایشگاه بازدید می‌کنند.

یکی از دغدغه‌های جالب بسیاری از بازدیدکنندگان از نمایشگاه‌های بین‌المللی مانند الکامپ هزینه‌هایی است که برای آن در نظر گرفته می‌شود و از جمله هزینه‌های اصلی آن، هزینه ورودی است که همه بازدیدکنندگان دریافت می‌گردد.

طبق روال معمول هزینه بازدید از این نمایشگاه چیزی در حدود ۲ تا ۵ هزار تومان خواهد بود (سال گذشته ۲ هزار تومان بود) و به دانشجویان و دانش آموزان با ارایه کارت رسمی تخفیف ۱۰۰ درصدی اعطا می‌شود. همچنین بعضی دیگر از اقشار نیز طبق اعلام سازمان نظام صنفی می‌توانند از تخفیفات کامل یا ۵۰ درصدی هزینه ورودی الکامپ ۹۷ بهره‌مند شوند.

البته در سال جاری روشی برای رایگان شدن بازدید از الکامپ ۹۷ نیز تعیین شده است که بازدیدکنندگان می‌توانند با ثبت نام آنلاین در سایت رسمی نمایشگاه به آدرس www.iran-elecomp.com بدون نیاز به پرداخت هزینه وارد نمایشگاه شوند.

طبق اعلام مدیر اجرایی نمایشگاه ۲۴ الکامپ، افرادی که از طریق سایت رسمی نمایشگاه اقدام به ثبت نام می‌کنند، می‌بایست تصویر کارت صادر شده را در موبایل خود به مسئولین ورودی نشان داده و بدون ایستادن در صف‌های طولانی برای ثبت نام و پرداخت هزینه، وارد نمایشگاه شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم