اطلاعات کامل از پیشرانه و عملکرد هاوال H6

هاوال از جمله برندهایی است که به تازگی توسط گروه بهمن وارد بازار خودرو ایران شده و مدل H2 این برند توانسته طرفداران زیادی پیدا کند و حالا با فاصله حدود ۵۰ میلیون تومانی نسبت به قیمت کارخانه معامله شود. کیفیت این خودرو باعث شده تا هاوال H6 که مدل بالاتر آن است مورد توجه قرار گرفته و حالا اطلاعاتی از آن به دست رسانه‌ها برسد که در ادامه به بررسی پیشرانه این خودرو می‌پردازیم.

این رو هم بخون

هاوال H6 از یک پیشرانه چهار سیلندر ۱۶ سوپاپ توربو شارژ با حجمی برابر با ۲٫۰ لیتر بهره می‌برد که این موتور قادر به تولید قدرتی برابر با ۱۹۵ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۳۱۵ نیوتن متر است که این نیرو تولیدی توسط یک جعبه دنده ۶ سرعته (دوکلاچه) اتوماتیک، به چرخ‌های جلو منتقل می‌شود.

در رابطه عملکرد این مدل نیز می‌بایست گفت که هاوال H6 برای رسیدن به سرعت صدکیلومتر در ساعت از صفر مطلق، نیازمند زمانی برابر با ۱۰٫۱ الی ۱۰٫۶ ثانیه بوده (البته این زمان به صورت تخمین اعلام شده و نهایی نیست) و حداکثر سرعت آن در حدود ۱۹۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود. همچنین، مصرف سوخت این مدل در هر صدکیلومتر مسیر شهری و اتوبان، به صورت ترکیبی برابر با ۹٫۸ لیتر بنزین اعلام شده و با توجه به جثه و وزن H6، منطقی به نظر می‌رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم