از کدام شرکت خودرویی در نیمه دوم ۹۷ ماشین بخریم؟

خرید ماشین برای بسیاری از ایرانی‌ها در حال حاضر تبدیل به یک معضل بزرگی شده است که از سویی مشکلات قیمتی وجود دارد و از سوی دیگر حتی اگر فردی پول لازم را برای خرید ماشین داشته باشد، شرکت‌ها به شدت بدعهد شده و نسبت به خدماتی که وظیفه آن‌هاست سستی می‌کنند.

گزارشی از سوی شرکت بازرسی منتشر شده است که نظر مردم را نسبت به خدمات شرکت‌های مختلف خودرویی پرسیده‌اند و مردم به این شرکت‌ها امتیازاتی داده‌اند که منجر به رده‌بندی جالبی در حوزه خدمات خودرو شده است.

طبق اعلام رسمی این شرکت، شرکت جهان نوین آریا با کسب بیشترین امتیاز به عنوان بهترین شرکت دارای خدمات فروش با کیفیت انتخاب شده و مشتریان بالاترین ابراز رضایت را از خدمات این شرکت داشته‌اند.

دومین رتبه در این لیست نیز متعلق به مدیران خودرو بوده که البته فاصله این شرکت با رتبه اول بسیار زیاد بوده و فاصله بسیار اندکی با رتبه سوم یعنی شرکت ایرتویا دارد. رده‌های بعدی این لیست نیز به شرکت‌های آرین موتور پویا، ایران‌خودرو، اطلس خودرو، سایپا، پارس خودرو، کرمان موتور و نگین خودرو تعلق گرفته است که حضور شرکت‌هایی همچون ایران‌خودرو و سایپا بالاتر از شرکت‌هایی همچون نگین خودرو و پارس خودرو نیز جالب توجه است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم