سوزوکی ویتارا ۲۰۱۹ به ایران خواهد آمد؟ + تصاویر

سوزوکی ویتارا ۲۰۱۹ از جمله خودروهای جدیدی است که مدل قدیمی آن سالیان است که در ایران تولید می‌شود و اتفاقا جزو محبوب‌ترین خودروهای کراس اوور در کشورمان محسوب می‌شود ولی زمزمه‌هایی وجود دارد که با رونمایی مدل جدید این خودرو، خودروی تولیدی در ایران نیز بروز شده و می‌بایست شاهد مدل‌های جدیدتر این خودرو در ایران‌خودرو باشیم.

 

از تغییرات ظاهری سوزوکی ویتارا ۲۰۱۹ می‌توان به تغییر در طراحی جلوپنجره و بخش پایینی سپر اشاره کرد که نسبت به قبل بهتر شده است. در بخش عقب نیز تغییرات در طراحی چراغ‌ها بوده است که طبعا مشاهده این تغییرات منوط به دقت اندکی است که نشان از نبود تمایل سوزوکی برای عدم ایجاد تغییرات گسترده در کراس اوور پرفروش خود دارد. جا دادن نوار LED چراغ‌ها و تغییر محل چراغ دنده عقب شاید تنها چیزی است که نگاه مشتریان را به خود جلب می‌کند.

سوزوکی ویتارا 2019

در تغییرات داخل کابین نیز می‌توان به تغییرات نمایشگر پشت آمپر اشاره کرد که با رنگی شدن آن و تغییرات ظاهری اندکی که داشته به جذابیت و لوکس بودن این خودرو کمک کرده است. پلاستیک به کار رفته در داخل خودرو نیز بسیار بهتر شده و از نوع نرم و سبکی استفاده شده تا تجربه بهتری را برای مشتریان این خودرو ایجاد نماید.

سوزوکی ویتارا 2019

البته گفتنی است که اطلاعات دقیق‌تر از تکنولوژی‌های به کار رفته در این خودرو در شهریورماه همزمان با رونمایی رسمی آن توسط سوزوکی معرفی خواهد شد. سوزوکی برای بازار اروپا تدارک ویژه‌ای دیده و این خودرو را با تمامی امکانات امنیتی همچون ترمزهای خودکار اضطراری (AEB)، هشدار خروج از لاین، همیار حرکت بین خطوط، نمایشگر نقاط کور و سنسورهای عقب راهی آن می‌کند.

سوزوکی ویتارا 2019

بدیهی است که سوزوکی ویتارا ۲۰۱۹ برای بازارهای مختلف تدارک مختلفی تدبیر خواهد کرد و بازارهای ضعیف‌تر از نسخه‌های غیر فول این خودرو میزبانی خواهند کرد. از مشخصات فنی این خودرو می‌توان به موتور ۱ و ۱٫۴ لیتری آن اشاره کرد که جایگزین موتور ۱٫۶ لیتری قبلی شده است که بنا به درخواست و تمایل مشتری تجهیز و فروخته می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم