دانلود اپلیکیشن نقشه و مسیریاب نما (namaa)؛ نقشه ایرانی

نقشه و مسیریاب آنلاین ایرانی با نام نما امروز راه اندازی شد و مدیرعامل این سرویس اینترنتی اعلام کرد که برای تولید این نقشه چیزی در حدود یک میلیون نفر ساعت فعالیت انجام شده است که در طی ۶ سال نقشه به صورت واقعی کشیده شده است و برخلاف دیگر سرویس‌ها از اوپن استریت برداشته نشده است.

این نقشه و مسیریاب اینترنتی با امکانات جالبی عرضه شده است که از جمله آن می‌توان به وجود پلاک خانه‌ها در نقشه تهران و به زودی در مشهد اشاره کرد که کاربران می‌توانند با احتساب ترافیک مسیریابی کنند و به مقصد برسند. همچنین به زودی خدمات کسب و کارها نیز به نما اضافه می‌شود که منجر به تغییرات گسترده در اکوسیستم کسب و کارهای اینترنتی خواهد شد.

مدیرعامل سرویس نقشه نما در ادامه گفت: ما نیز می‌بایست راهی که سرویس‌های بومی کشورهای مختلف مانند یاندکس در روسیه را در پیش بگیریم و با تلاش فراوان به سرویس‌هایی تبدیل شویم که وابستگی اکوسیستم کسب و کاری خود را از وابستگی به سرویس‌های غیر، کاهش دهیم. به طور مثال گوگل هزینه خدمات مربوط به B2B خود را چیزی نزدیک به ۱۰ برابر کرده است و با افزایش قیمت حدود ۳ برابر نرخ ارز در کشورمان، هزینه استفاده کسب و کارها از سرویس های گوگل به چیزی نزدیک به ۳۰ برابر سال گذشته رسیده ولی ما به دلیل عدم وابستگی نرم افزاری و سخت افزاری به این موارد ثبات قیمتی را در پیش گرفتیم.

مدیرعامل نما در ادامه با اشاره بعضی از جزئیات این نقشه گفت: نقشه‌ها بر اساس نوع طراحی به پایه و تخصصی تقسیم بندی می‌شوند که سرویس نقشه ما یک نقشه پایه محسوب می‌گردد و سایر کسب و کارها از جمله تاکسی‌های آنلاین، سرویس پست و … می‌تواند از خدمات ما بهره مند شوند. ما با یک برنامه ریزی چند ساله توانستیم سرویس‌های هوشمند از جمله جستجوی بسیار سریع و کامل، آدرس دقیق در حد شماره پلاک منازل، تقسیم بندی مناطق بر اساس خدمات دولتی و …. را اضافه کنیم که بدیهی است با توجه به شعارمان یعنی” نما، نقشه‌ای برای زندگی” قصد داریم در روند زندگی هموطنانمان سهیم و موثر باشیم.

گفتنی است که سرویس نقشه نما از طریق آدرس namaa.ir قابل دسترس بوده و اپلیکیشن اندروید این سرویس نیز از طریق همین سایت قابل دانلود است.

1 نظر
  1. عزیز گلشنی می‌گوید

    با سلام بنده نمیتونم دانلود کنم علت چیست؟

    خوشم اومد ۴
    دوست نداشتم ۲

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم