اعلام جدیدترین شرایط فروش چانگان CS35 توسط سایپا

گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش چانگان CS35 خبر داد که مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی این شرکت نسبت به ثبت سفارش خودروی خود اقدام نمایند. شرایط فروش این خودرو همانند شرایط جدید سایپا برای سه محصول سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱ و ساینا بوده و به نظر می‌رسد استقبال خوبی از آن شود.

 

گروه خودروسازی سایپا در جدیدترین اطلاعیه خود از شرایط پیش فروش چانگان CS35 رونمایی کرد که مشتریان می‌توانند با پرداخت ۳۷ میلیون تومان ثبت نام خود را انجام دهند و با موعد تحویل هفته چهارم دی و بهمن سال جاری خودروی خود را تحویل بگیرند.

 

این شرایط فروش از روز یکشنبه آینده از ساعت ۱۰ صبح آغاز خواهد شد و مشتریان می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش گروه سایپا این خودرو را سفارش دهند. گروه سایپا برای پیش پرداخت‌های این طرح فروش سود ۱۵ درصدی در نظر گرفته است و همچنین سود انصراف نیز ۱۲ درصد قید شده است.

هر کد ملی صرفا امکان ثبت یک سفارش را خواهد داشت و مشتریانی که در ۶ ماهه گذشته از این شرکت خودرو خریداری کرده‌اند امکان ثبت سفارش نخواهند داشت.

همچنین امکان استفاده از صلح برای حواله‌های صادر شده وجود ندارد و مشتری ثبت نام کننده صرفا قادر به دریافت چانگان CS35 خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم