جدیدترین شرایط پیش فروش ایران‌خودرو با سود ۱۹ درصد و تحویل یکساله!

گروه خودروسازی ایران‌خودرو فردا روز شلوغی را سپری خواهد کرد چرا که دو طرح پیش فروش این شرکت آغاز شده و خیل مشتریان به سمت سایت و دفاتر فروش این شرکت سرازیر خواهند شد. در طرح پیش فروش بلند مدت این شرکت مشتریان می‌توانند از سود ۱۹ درصد بهره‌مند شده و با پیش پرداخت مناسبی در این طرح ثبت نام نمایند.

 

هر کد ملی در این طرح فروش قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود و مشتریانی که طی ۶ ماه گذشته از طرح‌های فروش این شرکت استفاده کرده‌اند قادر به ثبت سفارش نخواهند بود.

طبق اعلام روابط عمومی ایران‌خودرو مشتریانی که برخلاف این قوانین اقدام به ثبت سفارش نمایند قطعا از ادامه روند خرید باز خواهد ماند و عواقب بعدی بر عهده ایشان خواهد بود. البته گفتنی است که این محدودیت صرفا برای ۲۴ ساعت اول بوده و در صورت باقی ماندن ظرفیت برای خودروها این محدودیت برداشته می‌شود.

۱- پژو پارس سال در رنگ‌های مختلف قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۹ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

۲- پژو ۲۰۶ تیپ ۲ در رنگ‌های متفاوت قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قید شده است.

۳- پژو ۲۰۶ تیپ ۵ در رنگ‌های مختلف قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۳۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قید شده است.

۴- پژو ۲۰۷ دستی در ۶ رنگ قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۳۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

۵- پژو ۴۰۵ بنزینی اس‌ال‌ایکس در ۵ رنگ قابل عرضه بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قید شده است.

۶- پژو ۴۰۵ جی‌ال‌ایکس بنزینی در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری متال و مشکی قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

۷- رانا ال‌ایکس در رنگ‌های متفاوتی قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قید شده است.

۸- سمند ال‌ایکس سال بنزینی در رنگ‌های مختلف قابل عرضه بوده و پیش پرداخت موردنیاز برای آن ۲۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قید شده است.

۹- سورن ال‌ای‌ایکس که در رنگ‌های سفید، خاکستری متال، مشکی، آبی کبود و آبی رویال قابل عرضه بوده و پیش پرداخت موردنیاز برای آن ۲۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قید شده است.

۱۰- دنا تریم مشکی در رنگ‌های نقره‌ای، خاکستری، مشکی، سفید و آبی کبود قابل سفارش بوده و پیش پرداخت موردنیاز برای آن ۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تعیین شده است.

۱۱- اچ۳۰ کراس در رنگ‌های خاکستری، مشکی، نقره‌ای، سفید، آبی رویال، قرمز متالیک و نارنجی قابل سفارش بوده و پیش پرداخت لازم برای آن ۴۲ میلیون تومان قید شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم