بسترن B30 را با چه قیمت و شرایطی بخریم؟

بسترن B30 از جمله خودروهایی است که با ۴ ستاره کیفی توانسته لقب ایمن‌ترین و با کیفیت ترین خودروهای زیر ۱۰۰ میلیون تومان را بگیرد و به عنوان یکی از خودروهای خوب سواری که توسط گروه بهمن عرضه می‌شود، شناخته شود. اگر قصد خرید خودرو دارید و نقدینگی حدودا زیر ۱۰۰ میلیون تومان در جیبتان است به جای خرید از خودروهایی مانند کرمان موتور و مدیران خودرو قطعا خرید بسترن را در اولویت خود قرار دهید.

 

گروه خودروسازی بهمن در جدیدترین بخشنامه خود اعلام کرد که قیمت بسترن B30 با افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی روبرو شده است و مشتریانی که قبل از این در طرح‌های پیش فروش این شرکت ثبت نام کرده‌اند می‌بایست با توجه به افزایش قیمت صورت گرفته، مابه‌التفاوت مبلغ پرداختی و باقیمانده را طبق قیمت روز یعنی ۷۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به حساب این شرکت واریز نمایند.

بسترن بی۳۰ که یکی از محصولات ۴ ستاره خودروسازی ایران محسوب می‌شود، قبل از این با قیمت ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان فروخته میشد و در حال حاضر افزایش قیمت ۱۰ میلیون تومانی را تجربه کرده است. گفتنی است که شرایط پیش فروش جدید این شرکت نیز به زودی اعلام خواهد شد که بدیهی است نمایندگان می‌بایست با توجه به شرایط اقدام به ثبت نام مشتریان نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم