قیمت و مشخصات فودی لندفورت شرکت زامیاد + تصاویر

فودی لندفورت خودروی شاسی بلند جدید شرکت زمیاد است که این روزها در صدر اخبار شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و به نظر می‌رسد در بحبوحه وضعیت بد صنعت خودروسازی کشور وارد بازار خواهد شد و طبق معمول مورد هجوم مشتریان قرار می‌گیرد.

شرکت خودروسازی زامیاد در اقدامی جالب و برای اولین بار در کشورمان توانست مجوز حضور یک خودروی استتارشده را در خیابان‌های کشور بگیرد و همانند سایر کشورها و شرکت‌های خودروساز بین‌المللی، ایرانی‌ها هم شاهد حضور یک شاسی بلند بودند که چیزی از ظاهر آن مشخص نبود.

نام خودروی جدید زامیاد که در اصل فودی لندفورت نام دارد به نظرسنجی گذاشته شده تا با یک نام ایرانی وارد بازار کشور شود و با توجه به عقد قرارداد تولید داخلی شدن این محصول در کشورمان، باید شاهد حضور یک محصول متفاوت از زامیاد باشیم.

فودی لندفورت

این خودرو محصول کمپانی Guangdong Foday Automobile است که به اختصار فودی نامیده می‌شود. از مشخصات فنی این خودرو در چین می‌توان به پیشرانه ۱٫۹ لیتری توربو دیزل و ۲ لیتری توربو بنزینی آن اشاره کرد که بدیهی است این خودرو با پشرانه بنزینی به بازار عرضه خواهد شد.

از مشخصات جالب پیشرانه این خودرو این است که تحت لیسانس میتسوبیشی ژاپن تولید شده و بازهم خودروسازان چینی برای جذابیت بیشتر محصولاتشان دست به دامان برندهای معتبر بین المللی شده‌اند. گیربکس ۶ سرعته دستی در مدل پیش فرض و گیربکس اتوماتیک در مدل‌های سفارشی از دیگر مشخصات این خودرو است.

فودی لندفورت

این خودرو و تولید آن در انتظار انجام تست‌های نهایی در جاده‌های ایران است و در صورت موفقیت در این تست‌ها به زودی رونمایی خواهد شد. پیرامون قیمت این محصول نیز در صورت تولید داخل شدن درصد بالای این خودرو و همچنین حذف هزینه‌های جانبی می‌توان به قیمت زیر ۲۰۰ میلیون تومانی برای آن امیدوار بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم