راهنمای خرید خودرو در طرح فروش فیروزه‌ای ایران‌خودرو با سود ۲۰ درصد!

طرح فروش فیروزه‌ای ایران‌خودرو یکی از طرح‌های جدید گروه خودروسازی ایران‌خودرو محسوب می‌شود که ساعاتی پیش شرایط جدید آن توسط روابط عمومی این شرکت اعلام شد. اگر به دنبال خرید خودرو هستید و می‌خواهید در یکسال آینده از گروه ایران‌خودرو محصولی را خریداری کنید پیشنهاد می‌کنیم که از طرح فیروزه‌ای این شرکت استفاده کنید.

 

این طرح فروش در حال حاضر فعال بوده و طبق ظرفیت تعیین شده برای این طرح از مشتریان ثبت نام بعمل خواهد آمد و در هر صورت نیز این شرایط در تاریخ ۳۱ شهریورماه سال جاری ملغی خواهد شد که البته بعید است در چند روز ابتدایی طرح، ظرفیت تعیین شده به اتمام نرسد.

مشتریان در زمان صدور دعوتنامه از خودروهای قابل فروش مطلع خواهند شد و پس از انتخاب خودروی مدنظر می‌توانند نسبت به تکمیل وجه خود اقدام نمایند. همچنین آن دسته از مشتریانی که به هر دلیل قصد تمدید شرایط موجود را داشته باشند می‌توانند از این شرایط برای سال دوم بهره‌مند شوند و همچنین این وضعیت برای ایران‌خودرو نیز برقرار خواهد بود.

همچنین مشتریان می‌توانند طی مدت قرارداد تا زمان صدور دعوتنامه از شرایط یکبار صلح استفاده کنند. همه مشتریان حقیقی، حقوقی و نمایندگی قادر به ثبت سفارش خواهند بود و هیچ محدودیتی برخلاف سایر شرایط فروش فعلی ایران‌خودرو برای مشتریان حقیقی و حقوقی وجود ندارد.

از دیگر شرایط طرح فروش فیروزه‌ای ایران‌خودرو می‌توان به موعد تحویل آبان تا اسفند سال آینده اشاره کرد که طبیعتا با توجه به مبلغ پرداختی هر مشتری سود قابل توجهی نصیب مشتری می‌شود.

۱- مشتریان متقاضی تحویل خودرودر آبان ۹۸ از سود ۱۹ درصدی و سود انصراف ۱۶ درصدی بهره‌مند خواهند شد.

۲- مشتریان متقاضی تحویل خودرو در آذر تا اسفند ۹۸ می‌توانند از سود ۲۰ درصدی و سود انصراف ۱۷ درصدی استفاده کنند.

پیش پرداخت لازم طرح فروش فیروزه‌ای ایران‌خودرو برای تمامی مواعید تحویل، ۲۰ و ۲۵ میلیون تومان تعیین شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم