مشخصات و قیمت جدید هاوال H2 برای خرید راحت‌تر در بازار

هاوال H2 یکی از خودروهای محبوب گروه خودروسازی بهمن به شمار می‌رود که توانسته با ارایه کیفیت خوب مشتریان زیادی را دست و پا کند و در حال حاضر با قیمتی در حدود ۱۵۰ میلیون تومان در بازار آزاد معامله می‌شود.

گروه خودروسازی بهمن در بخشنامه‌ای اعلام کرد که مشتریانی که از طرح‌های پیش فروش این شرکت برای خرید هاوال H2 استفاده کرده‌اند می‌بایست طبق قیمت جدید اعلام شده تسویه نهایی را انجام دهند که با توجه به قیمت ثبت نامی و قیمت این خودرو در شهریور ماه، چیزی در حدود ۸ میلیون تومان روی قیمت آن اضافه شده است.

این خودرو که در ماه قبل با قیمت ۱۰۲ میلیون تومان به مشتریان عرضه میشد در حال حاضر و با توجه به نوسانات نرخ ارز با قیمت ۱۱۲ میلیون تومان به مشتریان عرضه خواهد شد. این قیمت جدید از امروز قابل اعمال بوده و تمام نمایندگان بهمن موتور ملزم به رعایت این قیمت خواهند بود.

مشخصات هاوال H2

وقتی هاوال H2 را ببینید قطعا به آن به چشم یک خودروی چینی می‌نگرید اما باید گفت که بعضی از قسمت‌ها و طراحی‌های به کار رفته در این خودرو متعلق به شرکای آلمانی و طراحان به‌نام خارجی است و این نشان دهنده گام بلند گریت وال برای تولید هر چه بهتر خودروهای خود است.

از نظر ظاهری کمپانی گریت وال نیز مانند دیگر همتایان خود دست به کپی برداری زده و هاوال H2 را بسیار شبیه به شاسی بلندهای آئودی طراحی کرده است. این شباهت در قسمت عقب و کناره‌های خودرو کاملا فاحش هست و حتی رینگ‌های به کار گرفته شده توسط گریت وال، شباهت بسیاری به برخی از خودروهای آئودی دارد و تفاوت اصلی این خودرو با آئودی را فقط نام هاوال در تاج خودرو می ‌توان نامید که به رنگ قرمز و با تم نقره‌ای در جلو خوش نقشی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم