آیا جک J4 مصرف سوخت و امکانات رفاهی مناسبی دارد؟

جک J4 یکی از خودروهای با کیفیت چینی محسوب می‌شود که توسط شرکت خودروسازی کرمان موتور به بازار ایران عرضه می‌شود و طرفداران زیادی در بازار خودروی ایران دارد. اگر به دنبال خرید این خودرو هستید و در مورد مصرف و امکانات رفاهی آن نگرانی دارید این مطلب را بخوانید.

 

 

از دیگر مواردی که می‌توان از آن به عنوان یک عامل خوب برای خرید جک جی۴ از سوی مشتریان یاد کرد، مصرف سوخت مناسب این خودرو است. طبق این موضوع، باید گفت که جک جی۴ با توجه به پیشرانه‌ای که برای آن در نظر گرفته شده است، در طی مسافتی برابر با صدکیلومتر، با یک رانندگی یکنواخت و بدون فشار، به صورت میانگین مصرفی برابر با ۵٫۹ الی ۶٫۲ لیتر بنزین را دارا بوده که این مصرف سوخت به نسبت سایر رقبا، عددی قابل قبول و تحسین برانگیز است.

یکی دیگر از مواردی که از آن می‌توان به عنوان نکته‌ای مثبت در رابطه با خرید جک J4 یاد کرد، امکانات رفاهی استاندارد موجود در این خودرو است. در این رابطه، باید گفت که جک J4 در نمونه اتوماتیک خود دارای آپشن‌هایی همچون چراغ‌های جلو اتوماتیک، آینه‌های برقی، آینه با گرمکن، سانروف برقی، کامپیوتر مرکزی، کروز کنترل، ریموت کنترل، فرمان چرمی، آینه ضد تابش، سیستم تهویه مطبوع اتومات، تهویه، کیسه هوای پرده ای، ABS + EBD، قفل حساس به سرعت، TPMS، سیستم الکترونیکی ضد سرقت، فرمان با قابلیت جذب ضربه و … است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم