رانا مدل ۹۸ چه ویژگی‌هایی دارد و کی وارد بازار می‌شود؟

رانا یکی از محصولات پرحاشیه ایران‌خودرو است که علیرغم تبلیغات فراوانی که برای آن صورت گرفت ولی عملا استقبال خوبی از آن نشد و با وجود اینکه از خودروهای با کیفیت این خودروساز محسوب می‌شود اما مردم برای خرید به سراغ گزینه‌های دیگری از جمله ۲۰۶ و سمند می‌روند و اولویتی برای خرید این خودرو قائل نمی‌شوند که این اتفاق مسئولان ایران‌خودرو را به تغییر واداشته است.

 

گروه خودروسازی ایران‌خودرو که این روزها با جنجال طرح‌های پیش فروش بلندمدت یکساله و بیشتر از آن در صدر اخبار رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است، مشغول طراحی و تولید یک مدل جدید از محصولات خود است که با یک سری طراحی و قطعات جدید احتمالا مورد استقبال مردم نیز قرار خواهد گرفت.

رانای جدید ایران‌خودرو طبق گفته مسئولین این شرکت از اواخر سال جاری وارد بازار خواهد شد و مشتریان می‌توانند با مدل ۹۸ خودروهای خود را تحویل بگیرند. همچنین این شرکت خودروسازی که سال قبل نیز اطلاعاتی از رانای جدید خود به رسانه‌ها اعلام کرده بود، جزییات بیشتری از آن را منتشر کرد.

حمید مرادی قائم مقام اجرایی مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو در مصاحبه‌ای گفت: مدل جدید رانا با آپشن‌های موردنیاز مشتریان طراحی شده و تا پایان سال تولید می‌شود. البته گفتنی است که رانای فعلی توقف تولید نخواهد داشت و مشتریان می‌توانند از دو مدل موجود از این خودرو انتخاب کرده و خرید خود را انجام دهند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم