اجرا و هزینه کف پوش اپوکسی به صرفه است؟ + تصاویر

اپوکسی از نسل جدید کف پوش‌هایی است که این روزها مورد توجه جوانان قرار گرفته و در خانه‌های نوساز و حتی قدیمی استفاده می‌شود و به دلیل کیفیت بالایی که به خانه می‌بخشد، عملا کف پوش‌های قدیمی مثل پارکت و سرامیک را به حاشیه رانده است.

کف پوش اپوکسی از نسل جدید کف پوش‌هایی است که این روزها مورد توجه جوانان قرار گرفته و در خانه‌های نوساز و حتی قدیمی استفاده می‌شود و به دلیل کیفیت بالایی که به خانه می‌بخشد، عملا کف پوش‌های قدیمی مثل پارکت و سرامیک را به حاشیه رانده است.

قطعا نام کف پوش اپوکسی را همانند کف پوش پارکت و سرامیک نشنیده‌اید و شاید اولین بار باشد که نام این کف پوش به چشمتان می‌خورد ولی باید بدانید که با استفاده از این نوع می‌توانید زیبایی دوچندانی به خانه خود ببخشید و از مزایای جانبی آن مانند عدم نفوذ صدا و میکروب به داخل خانه بهره‌مند شوید.

عدم درز پذیری در این نوع کف پوش باعث شده تا مشکلاتی که مردم با کف پوش پارکت یا سرامیک داشتند رفع شده و به همین دلیل در محیط‌های صنعتی یا شرکتی نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع کف پوش ضد حریق بوده و به هیچ وجه در برابر اتفاقات معمول منازل مسکونی دچار آسیب نمی‌شود و هزینه نسبتا بالاتر آن نسبت به کف پوش‌های دیگر با مقاومت بالا و عمر بیشتر جبران می‌شود.

کف پوش اپوکسی چه ویژگی‌هایی دارد؟

۱- از این کف پوش‌ها در همه سطوح می‌توان استفاده کرد و محدودیت‌هایی ماند کف بتن در آن تاثیری ندارد.

۲- این کف پوش علیرغم ضخامت اندک از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و هیچ کمبودی از این لحاظ ندارد.

۳- کفپوش کاملا یکپارچه بوده و به همین دلیل امکان ایجاد طرح و نقش‌های مختلف روی آن وجود دارد.

۴- این کف پوش در مقابل نور خورشید و گرما و سرما مقاوم است.

۵- اجرای آن سریع و آسان بوده و پیچیدگی و زمان‌بری دیگر موارد را ندارد.

۶- این کف پوس در بلند مدت به مراتب نسبت به دیگر کف پوش‌ها مفاوم‌تر است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم