دانلود فیلم تگزاس با کارگردانی مسعود اطیابی

فیلم تگزاس یکی از فیلم‌های بسیار شاد و خنده‌دار است که این روزها روی پرده سینماهای کل کشور در حال اکران بوده و فروش خوبی را از آن خود کرده است. این فیلم که ساخته مسعود اطیابی است در کشور برزیل فیلمبرداری شده و بازیگران زن و مرد خارجی نیز در آن حضور دارند.

داستان فیلم تگزاس چیست؟

داستان اصلی این فیلم قصه بهرام (پژمان جمشیدی) است که پدرش ورشکسته شده و به دنبال خروج از ایران است ولی به دوستش (سام درخشانی) نگفته است. دوستش مقدمات حضورش در برزیل را فراهم کرده و از طریق ازدواج و سرپرستی بچه یک زن سیاه پوست برای او اقامت میگیرد. در این بین اتفاقاتی رخ میدهد که ماجرای فیلم را کمدی کرده و مردم را به مدت ۹۰ دقیقه سرگرم می کند.

دانلود فیلم تگزاس

بازیگران فیلم سینمایی تگزاس

حمید فرخ‌نژاد در نقش دایی هوشنگ
سام درخشانی در نقش ساسان
پژمان جمشیدی در نقش بهرام
گابریلا پتری در نقش آلیس
توگان تی شی را
آدریانو تولوزا
تی آگو متوس
فرانسین لیما
لی بوم بوم

دانلود فیلم تگزاس

چه کسانی در تهیه فیلم تگزاس نقش داشته‌اند؟

نویسندگان فیلم: بابک کایدان-میثم کایدان / مدیر فیلمبرداری: داود رحمانی/ مجری طرح: مریم رحیمی / برنامه ریز و دستیار اول کارگردان تگزاس: علیرضا شمس شریفی / تدوینگر فیلم: موحد شادرو/ طراح صحنه و لباس:محسن غلامی / آهنگساز فیلم:امیر توسلی / طراحی و ترکیب صدا : حسین ابوالصدق /طراح صحنه و لباس: محسن غلامی/ صدابرداران: محمود خرسند-سهیل متولی/ طراح تیتراژ : پژمان ابوالقاسمی/ امور مالی: حمیدرضا اسماعیلی/ روابط عمومی: نگین موسوی /طراح گریم فیلم:محسن دارسنج / طراح جلوه های ویژه: حسن نجفی -علی فرشچی / عکاس: سید حسام الدین اطیابی / مدیر تولید ایران: مجتبی متولی / مدیر تولید برزیل: امیر رحیمی / منشی صحنه: نرگس مشایخی/ مدیر تدارکات: منیزی علن / مدیر تبلیغات: میثم معراجی

دانلود فیلم تگزاس

دانلود فیلم تگزاس

در حال حاضر این فیلم روی پرده سینما قرار داشته و نسخه دانلودی آن منتشر نشده است. به زودی لینک دانلود رسمی و قانونی این فیلم در قندان قرار می‌گیرد.

 

 

بیشتر بخوانید:

دانلود فیلم چهار راه استانبول از مصطفی کیایی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم