وسایل آشپزخانه جدید و جالب که شاید نگاهتان را به آشپزی تغییر دهد!

باید قبول کرد که آشپزی در خانه بسیار سخت و دردسرساز است، به ویژه اگر شما یک روز کاری و سختی را گذرانده باشید. از سخت‌ترین مراحل آشپزی هم می‌توان به آماده کردن مواد اولیه غذا اشاره کرد. در این هنگام است که ابزارهای آشپزی به روز و ساده به کمک ما می‌آیند که می‌توانند زمان تهیه این مواد را به نصف کاهش داده و یا آشپزی را برای ما به سرگرمی تبدیل کنند. در بهترین حالت نیز این وسایل، شما را به نابغه‌ای در حوزه آشپزخانه تبدیل می‌کنند. در میان این وسایل آشپزی که ما معرفی خواهیم کرد شما می‌توانید خردکن‌های دستی و پوست‌گیرهای ساده را مشاهده کنید، که این تجربه لذت‌بخش را برای ما به ارمغان می‌آورند.

 

 

خردکنی که ریز‌ریز کردن پیاز را برای شما آسان و لذت‌بخش خواهد کرد

 

خردکن دستی برای پیاز

این خردکن در وب‌سایت‌های آشپزی حرفه‌ای و حتی در آشپزخانه‌های حرفه ای، امتیاز بالایی دارد. خریداران تجربه خود از خرید این محصول را رویایی می‌خوانند. این خرد کن برای پیاز، سیر، هویج و کرفس جوابگو است و به راحتی این محصولات را در ثانیه‌ای خرد می‌کند و محصولی که یکنواخت خرد شده است را به شما تحویل می‌دهد. به گفته تولیدکنندگان این خردکن، بزودی نسخه‌های بعدی این دستگاه حتی سیب‌زمینی هم خرد خواهد کرد.

 

پوست‌کن و خردکن سیر از نوع استیل

اگر دوست دارید غذاهایتان حاوی سیر باشند اما پوست کندن و خردکردن سیر برای شما اذیت کننده است، به کمک این ابزار مفید و رویایی می‌توانید سیر را پوست کنده و خرد کنید. این دستگاه که از جنس استیل ضدزنگ می‌باشد، تجربه خوب و راحتی از خردکردن سیر را برای شما به ارمغان می‌آورد.

 

 

صافی پلاستیکی برای جداسازی آب و روغن از غذا

به کمک این ابزار ساده، اما کارآمد شما می‌توانید آب غذاهایی مانند پاستا و برنج را از آن‌ها جداسازی کنید. این ابزار پلاستیکی با نصب بر روی قابلمه یا ماهیتابه، توسط گیره مخصوص می‌تواند عمل جداسازی آب و یا روغن از غذاها را بدون ریختن غذاها انجام دهد.

 

 

 

جداکردن هسته میوه‌ها به راحتی

این دستگاه در یک حرکت هسته سیب را از آن جدا می‌کند. بدون ذره‌ای سختی شما می‌توانید بدون آسیب‌زدن به سیب، هسته آن را جدا کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم