۳ روش مناسب برای خرید خودرو از ایران‌خودرو و سایپا

خرید خودرو این روزها از سخت ترین کارهای دنیاست چرا که گرانی‌های بی حساب و کتاب باعث سردرگمی مشتریان شده و بسیاری از اهالی بازار نیز نسبت به این موضوع گلایه دارند. خرید خودرو از دلالان خودرو دارای معایب و مزایایی است که معمولا بسیاری از افراد عطای خرید از آن‌ها را به لقایش می‌بخشند ولی خرید خودرو از خودروسازان نیز به همین منوال بوده ولی به دلایل مختلف مطلوب مشتریان است.

معمولا خودروسازان در بازه‌های زمانی کوتاه مدت اقدام به فروش محصولاتشان می‌کنند و مشتریان برای خرید از آن‌ها می‌بایست صبر کنند تا در مناسبت‌های مختلف به شرط خوش شانس بودن اقدام کنند. اما اگر قصد دارید به طور مستقیم از ایران‌خودرو و سایپا خریداری کنید روش‌های زیر را پیشنهاد می‌کنیم که امیدواریم مورد استفاده شما قرار بگیرد:

خرید خودرو از ایران‌خودرو و سایپا

۱- در طرح‌های فروش مشارکتی و پیش فروش خودروسازان ثبت نام کنید

بدیهی است که عدم وجود قیمت قطعی در این طرح‌ها یک مشکل بزرگ شمرده می‌شود ولی ناگفته پیداست که اگر خودرو را گران بخرید گران هم می‌فروشید! از سوی دیگر در صورتی که در زمان تحویل “همانند حالا” عرضه کم شده باشد، شما با دریافت مستقیم خودرو از کارخانه سود خوبی خواهید کرد.

خرید خودرو از ایران‌خودرو

۲- از نمایندگی‌های معتبر خودروسازان خریداری کنید

معمولا نمایندگی‌های خودرو به صورت غیرسیستماتیک و اصطلاحا آزاد اقدام به فروش بعضی از محصولات می‌کنند که علیرغم قیمت بالا، دارای خدمات مشابه به خودروهای خریداری شده از کارخانه هستند. افرادی که علاقه‌مند به خرید خودرو با خدمات گارانتی خوب هستند، بهترین راه حل خرید این خودروهاست چرا که معمولا مزیت‌های ویژه‌ای نسبت به خودروهای بازار آزاد دارند.

خرید خودرو از سایپا

۳- حواله خودرو خریداری کنید

اگر دو روش بالا جواب نداد و موفق به خرید خودرو مدنظر نشدید، خرید حواله دیگران بهترین پیشنهاد است. شما می‌توانید با مراجعه به نیازمندی‌های آنلاین یا روزنامه‌های کثیرالانتشار، حواله خریداری کنید و با خیال راحت و به طور مستقیم خودرو را از ایران‌خودرو و سایپا تحویل بگیرید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم