مهنوش صادقی همسر دوم مهدی هاشمی را بشناسید!

زن دوم مهدی هاشمی این روزها در فضای مجازی و وب بسیار خبر ساز شده و از آنجایی که گلاب آدینه، همسر اول این بازیگر سرشناس در ابتدا چنین امری را انکار می‌کرد، اذعان رسمی مهدی هاشمی و زن دومش به این امر، سر و صدای زیادی بر پا کرد.

مهنوش صادقی کیست؟

همسر دوم مهدی هاشمی، متولد ۱۳۵۱ در تهران بوده و اختلاف سنی ۲۶ ساله با شوهر خودش دارد! وی فارغ التحصیل کارشناسی رشته طراحی صحنه و لباس از دانشگاه هنر و معماری و دارای دیپلم بازیگری از مدرسه هنر و ادبیات است.

مهنوش خواهر “بهنوش صادقی” کارگردان تلویزیون است و یک برادر نیز دارد. وی بصورت جدی در سال ۱۳۶۸ وقتی ۱۷ ساله بود، بازیگری را از مدرسه هنر و ادبیات کودکان و نوجوانان وابسته به صدا و سیما شروع کرد و دیپلم بازیگری هم گرفت.

از سال ۶۸ تا سال ۱۳۷۲ خیلی جدی تئاتر کار می‌کرد تا اینکه با فیلم سینمایی جاده عشق به کارگردانی رجب محمدین وارد قاب تلویزیون شد. او از سال ۱۳۷۶ با سریال کوه‌های سفید به کارگردانی مهدی هاشمی وارد قاب تلویزیون شد و سال ۷۷ با سریال جنگ ۷۷ به کارگردانی مهران مدیری دیده شد.

بازی در “ببخشید شما” و “نیلوفرانه” سال ۷۸ از دیگر همکاری‌های وی با مهران مدیری است. با فیلم تلویزیونی شعری که زندگی است به کارگردانی خواهرش سال ۸۷ بازی کرد و سال ۹۳ نیز در سریال مستانه به کارگردانی مهیار عبدالملکی به تلویزیون بازگشت اما مشهورترین اثر او حضور در سریال دردسرهای عظیم سال ۹۴ می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم