شرایط فروش اقساطی محصولات سایپا + جزئیات

گروه خودروسازی سایپا یکی از فعال‌ترین شرکت‌ها در ارائه طرح‌های فروش و پیش فروش است که به مناسبت عید فطر و همچنین برای تنظیم بازار اقدام به ارائه طرح‌های فروش جدید نموده است. در ادامه به بررسی شرایط فروش اقساطی محصولات گروه سایپا می‌پردازیم که دومین طرح این شرکت محسوب می‌شود.

دومین شرایط فروش ارائه شده در این طرح، فروش محصولات به روش اقساطی است که ۳ خودرو در این بخش عرضه شده است. البته گفتنی است که مبلغ اقساط این خودروها بسیار اندک بوده و معلوم نیست تسهیلات ۵ میلیون تومانی برای خودروی ۱۱۳ میلیون تومانی چه معنایی دارد!

البته شنیده‌ها حاکی از این است که سایپا به دلیل وجود دلالی‌ها و تفاوت قیمت زیاد بازار و کارخانه اقدام به این کار کرده تا با ترهین سند خودرو از عرضه خودروهای خریداری شده در بازار آزاد جلوگیری کند.

اولین خودروی عرضه شده در این طرح آریو اتوماتیک است که با قیمت ۶۲ میلیون و ۷۴۶ هزار تومان و تسهیلات ۲۰ و ۴۰ میلیون تومان به مشتریان عرضه شده است. زمان تحویل خودرو ۷ روز کاری بوده و مشتری می‌بایست طی ۱۲ تا ۲۴ ماه اقدام به بازپرداخت تسهیلات نماید.

دومین خودروی موجود در این بخش CS35 است که با قیمت ۷۴ میلیون و ۹۵۲ هزار تومان به مشتریان عرضه شده است. مشتری طی یک فقره چک یکساله به مبلغ ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان باقیمانده مبلغ خود را پرداخت می‌کند که منجر به ترهین سند خودرو خواهد شد.

سومین خودروی عرضه شده در این طرح سراتو ۲۰۰۰ آپشنال است که با قیمت ۱۱۳ میلیون و ۶۲ هزار تومان و تسهیلات ۵ میلیون تومانی به مشتریان فروخته می‌شود. این خودرو نیازمند ارائه یک فقره چک یکساله به مبلغ ۶ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان بوده که منجر به ترهین خودرو می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم