شرایط فروش با قیمت قطعی محصولات ایران‌خودرو اعلام شد

گروه خودروسازی ایران‌خودرو در اطلاعیه‌ای شرایط جدید فروش محصولات خود را با قیمت‌های جدید قطعی اعلام کرد. این گروه خودروسازی با توجه به اینکه حدود دوماهی بود از ارائه طرح‌های فروش نقدی و قطعی خودداری می‌کرد، در حال حاضر بسیاری از محصولات پرطرفدار خود را با قیمت قطعی به فروش می‌رساند.

طبق اطلاعیه این شرکت، بخشنامه‌های فروش به چهارگروه اصلی تقسیم شده‌اند تا فرایند فروش آسان‌تر شود. گروه بندی‌ها طبق موارد زیر خواهد بود:

گروه الف محصولات ایران‌خودرو از تاریخ ۰۲/۰۴/۹۷

اولین خودروی عرضه شده در این طرح پژو ۲۰۶ تیپ ۲ است که در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی کاسپین و گیلاسی و با قیمت ۳۶ میلیون و ۲۸۶ هزار تومان قابل سفارش است. مبلغ پیش پرداخت لازم ۲۹ میلیون تومان و زمان تحویل نیز مهر تا بهمن سال جاری خواهد بود.

دومین خودروی این طرح پژو ۲۰۶ تیپ ۵ است که در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی کاسپین و گیلاسی و با پیش پرداخت ۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان قابل سفارش است. موعد تحویل این خودرو نیز همانند تیپ ۲ است.

سومین خودروی این طرح پژو ۲۰۶ صندوق‌دار است که در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری، آبی کاسپین و گیلاسی و با پیش پرداخت ۳۴ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان قابل سفارش است. موعد تحویل این خودرو نیز همانند تیپ ۲ است.

آخرین خودرو عرضه شده در این گروه رانا ال‌ایکس است که با قیمت ۳۹ میلیون و ۵۰۹ هزار تومان و پیش پرداخت ۳۱ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان قابل سفارش است. این خودرو نیز در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای، خاکستری و گیلاسی و با موعد تحویل مهر تا بهمن سال جاری عرضه شده است.

گروه ب محصولات ایران‌خودرو از تاریخ ۰۳/۰۴/۹۷

این گروه به نوعی متعلق به خانواده پژو ۴۰۵ است که در سه مدل مختلف به مشتریان عرضه می‌شود.

اولین خودروی این گروه پژو ۴۰۵ بنزینی است که با پیش پرداخت ۲۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال و موعد تحویل مهر تا بهمن سال جاری قابل سفارش است.

دومین خودرو پژو ۴۰۵ دوگانه سوز است که با پیش پرداخت ۲۷ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و در رنگ‌های مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال و موعد تحویل مهر تا بهمن سال جاری قابل سفارش است.

سومین خودرو پژو ۴۰۵ اس‌ال‌ایکس بنزینی است که با پیش پرداخت ۲۸ میلیون تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای و خاکستری متال و موعد تحویل مهر تا بهمن سال جاری قابل سفارش است.

گروه ج محصولات ایران‌خودرو از تاریخ ۰۴/۰۴/۹۷

اولین خودروی این گروه پژو پارس سال که با پیش پرداخت ۳۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای و خاکستری در موعد تحویل مهر تا بهمن سال جاری قابل سفارش است.

دومین خودرو پژو پارس دوگانه سوز است که با پیش پرداخت ۳۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی، نقره‌ای و خاکستری با موعد تحویل مهر تا بهمن سال جاری به مشتریان عرضه شده است.

گروه د محصولات ایران‌خودرو از تاریخ ۰۵/۰۴/۹۷

اولین خودرو عرضه شده در این گروه سمند ال‌ایکس بنزینی است که با پیش پرداخت ۲۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و در رنگ‌های سفید، مشکی، آبی کبود و خاکستری متال قابل سفارش است. موعد تحویل این خودرو نیز همانند سایر گروه‌هاست.

آخرین خودرو این طرح فروش نیز سمند سورن ای‌ال‌ایکس است که با پیش پرداخت ۳۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به مشتریان عرضه شده است. رنگ‌های قابل عرضه این خودرو نیز سفید، مشکی، آبی کبود و خاکستری متال بوده و موعد تحویل تعیین شده برای آن همانند سایر خودروه‌ها است.

مشتریان برای ثبت سفارش خود می‌توانند به سایت رسمی فروش این شرکت مراجعه نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم