قیمت و شرایط فروش خودروهای اتوماتیک ایرانی سایپا

خودروسازان ایرانی چندسالی است به تولید خودروهای اتوماتیک روی آوردند و بعضی از محصولات خود را به صورت اتوماتیک به مشتریان تحویل می‎دهند. از جمله خودروهای جدید و اتومات خودروسازان ایرانی می‌توان به کوییک پلاس و ساینا اشاره کرد که توسط گروه سایپا تولید می‌شوند.

طبق آخرین بخشنامه‌ای که این شرکت صادر کرده است، قیمت این دو خودرو در مدل اتوماتیک افزایش یافته و مشتریان از امروز می‌بایست با قیمت اعلامی جدید، اقدام به ثبت سفارش نمایند.

طبق اعلام گروه خودروسازی سایپا، کوییک پلاس اتومات که تاکنون با قیمت ۴۲ میلیون و ۸۹ هزار تومان به مشتریان فروخته میشد، از این به بعد با قیمت ۴۵ میلیون و ۹۹۳ هزار تومان عرضه می‌شود.

همچنین ساینا اتومات نیز در بخش‌نامه جدید با قیمت ۴۲ میلیون  ۱۰۲ هزار تومان به مشتریان عرضه می‌شود که این خودرو نیز در لیست قیمت قبلی با نرخ ۳۸ میلیون و ۵۳۹ هزار تومان فروخته میشد.

گفتنی است که این تغییر قیمت از امروز اعمال شده و تمامی طرح‌های فروش سایپا با قیمت‌های اعلامی فعال می‌شوند.

پس از اعلام قیمت جدید این دو محصول، شرایط فروش نقدی ساینا اتوماتیک نیز به تمامی نمایندگی‌های این شرکت ابلاغ شد که طبق این بخشنامه، مشتریان می‌توانند با پرداخت مبلغ اعلامی با موعد تحویل ۴۵ روزه خودروی خود را تحویل بگیرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم