۴ مردی که مناسب ازدواج با شما نیستند!

ازدواج امری بسیار مهم است که از سوی بعضی چنان آسان و بی اهمیت پیگیری می‌شود که معمولا به طلاق و یا زندگی‌های بسیار سخت منجر می‌شود و از سوی بعضی از افراد چنان سخت گیری می‌شود که حتی بعضا به تجرد قطعی و دایمی افراد منتج می‌گردد.

اگر در حال تدارک برای ازدواج هستید و به دنبال فردی مناسب برای زندگی خود هستید، باید به نکات فراوانی توجه کنید که هر کدام از آن‌ها از اولویت و اهمیت خاصی برخوردار هستند. در ادامه به ۴ نکته اساسی اشاره می‌کنیم که در صورت وجود در مرد مورد نظرتان، پیشنهاد می‌کنیم برای ازدواج با او تحقیقات بیشتری انجام دهید.

مردی که راحت دروغ بگوید!

اولین ویژگی یک مرد بد برای ازدواج دروغ گویی اوست. اگر قصد ازدواج با مردی را دارید که به راحتی آب خوردن به شما دروغ می‌گوید، سریعا این موضوع را با مشاور معتمد مطرح کنید و راهکار او را جویا شوید. اگر دروغ گویی کار همیشگی این مرد باشد، قطعا برای ادامه زندگی دچار مشکل خواهید شد.

مردی که هنوز پسر کوچولوی مامانش است!

این دسته از مردان نیز گزینه ایده‌آلی برای ازدواج نیستند. مردانی که هنوز وابستگی خود را با خانواده قبلی به همان کیفیت و کمیت حفظ کرده‌اند و طبیعتا پذیرای خانواده جدید و اختصاصی خود نخواهند بود! مهم‌ترین مشکلی که در این زمینه وجود دارد، وجود یک نفر سوم در تصمیم گیری‌ها و زندگی شخصی شماست که قطعا آزاردهنده خواهد بود.

مردانی که به شدت وابسته هستند

از دیگر مردانی که برای تشکیل زندگی مشترک با آن‌ها می‌بایست تفکر بیشتری انجام دهید، مردانی هستند که به شدت وابسته هستند و برای هر تصمیمی نیاز به تایید و حتی راهنمایی کامل دیگران دارند. این مردان در زندگی مشترک رهبر خوبی نیستند و قطعا یا کشتی زندگی را به ناکجا آباد خواهند برد و یا اینکه این کشتی به سختی به ساحل مقصود خواهد رسید. به هر حال در این موارد از مشاور و روانشناس حاذق و معتمد بهره ببرید.

ازدواج

ازدواج با مرد نق نقو!

آخرین موردی که می‌توان برای اینگونه مردان اشاره کرد، نق زدن ‌ای زیادی است که به هر چیز و هر جا و هر کسی انجام می‌دهند. آن‌ها برای نق زدن خیلی دنبال بهانه نمی‌گردند و به راحتی به هر چیزی که به فکرشان برسد نق می‌زنند و شما را از این کار کلافه می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم