۴ گیاهی که تصفیه خون شما را به خوبی انجام می‌دهند!

تصفیه خون توصیه همیشگی پزشکان است که معمولا با توصیه‌هایی همچون اهدای خون و یا مصرف مواد خوراکی خاص انجام می‌شود. اما برای تصفیه خون واقعا لازم است که خون بدهیم؟ آیا می‌توان در بین غذاهای گیاهی مواردی را پیدا کرد که به تصفیه خونمان کمک کند تا مجبور به اهدای خون نشویم؟ پاسخ آری است! با ما در قندان همراه باشد.

سیر بهترین ماده برای تصفیه خون شما

اولین گیاهی که تقریبا همه متفق القول به تاثیر بالای آن برای تصفیه خونتان هستند، سیر است که یکی از معجزه کنندگان برای سلامتی به شمار می‌رود. تقریبا جایی از بدن نیست که با سیرخوردن ارتباط نداشته باشد و بسیاری از مواد مضر موجود در بدن با استفاده از این گیاه از بین می‌رود!

تاثیر سیر در تصفیه خون

قاصدک را فراموش نکنید!

دومین گیاهی که به شدت برای تصفیه خون پیشنهاد می‌شود، گیاه قاصدک است که از طریق عطاری‌ها قابل تهیه بوده و به صورت چای و دم نوش استفاده می‌گردد.

زردچوبه، ادویه طعم‌دهنده تمیزکننده!

سومین موردی که معمولا توسط پزشکان طب سنتی برای تصفیه این مایع حیاتی بدن توصیه می‌شود، زردچوبه ایست که معمولا در غذای ما ایرانی‌ها بسیار فراوان است. این ماده ضد سرطان به شدت در تفیه این مایع قرمز رنگ موثر است.

ریحان یاور کلیه در تصفیه

گیاه بعدی که به شدت در تصفیه موثر بوده و معمولا توصیه می‌شود تا به صورت همیشگی و مداوم توسط افراد مصرف شود، ریحان است که به شدت برای کلیه خوب بوده و به عملکرد آن کمک می‌نماید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم