شرایط فروش سایپا برای مهر ۹۷ اعلام شد +جزئیات

شرایط فروش سایپا که در هفته‌های گذشته جنجال‌های خبری زیادی را ایجاد کرده بود در حال حاضر دوباره برقرار شده و اما سختگیری‌های ایران‌خودرو به سایپا نیز سرایت کرده و به نظر می‌رسد که مشتریان این شرکت نمی‌توانند همانند گذشته از حواله‌های آن برای دلالی بهره ببرند.

 

اولین خودرو در این طرح سایپا ۱۳۱ بوده که با پیش پرداخت ۱۱ میلیون تومان و با موعد تحویل اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

دومین خودرو در این طرح سایپا ۱۳۲ بوده که با پیش پرداخت ۱۱ میلیون تومان و با موعد تحویل تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

سومین خودرو در این طرح سایپا ۱۵۱ بوده که با پیش پرداخت ۱۱ میلیون تومان و با موعد تحویل اسفند ۹۷ اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

چهارمین خودرو در این طرح تیبا بنزینی بوده که با پیش پرداخت ۱۴ میلیون تومان و با موعد تحویل اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

پنجمین خودرو در این طرح تیبا ۲ بوده که با پیش پرداخت ۱۵ میلیون تومان و با موعد تحویل اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

شرایط فروش سایپا

ششمین خودرو در این طرح ساینا بوده که با پیش پرداخت ۱۵ میلیون تومان و با موعد تحویل اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

هفتمین خودرو در این طرح آریا اتوماتیک بوده که با پیش پرداخت ۳۰ میلیون تومان و با موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۷ اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

هشتمین خودرو در این طرح نیسان تک سوز بوده که با پیش پرداخت ۱۹ میلیون تومان و با موعد تحویل بهمن و اسفند ۹۷ اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

نهمین خودرو در این طرح نیسان دوگانه سوز بوده که با پیش پرداخت ۲۱ میلیون تومان و با موعد تحویل آبان، آذر ، دی ، بهمن و اسفند ۹۷ اردیبهشت ، خرداد و تیر ۹۸ قابل عرضه خواهد بود.

شرایط:

۱- هر کد ملی قادر به ثبت یک سفارش خواهد بود.

۲- متقاضی فاقد پلاک فعال باشد.

۳- متقاضی در حال حاضر گواهینامه داشته باشد.

۴- متقاضی در ۱۸ ماه گذشته خریدی از سایپا نداشته باشد.

 

شرایط فروش سایپا در ۹ مهر ۹۷

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد

از دیدگاه شما متشکریم